Rozpis pre 1. časť, skupina "A"
Zobraz/Skry rozpisy všetkých kôl
Kolo Dátum
1 04.10.2019 Domáci Hostia  
TJ Geológ Rožňava E STO Hrhov 15:3
MŠK Dobšiná B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 9:9
STK Baník Rakovnica A STK Baník Rakovnica B 14:4
Vajda Team Dobšiná Obec Čierna Lehota 12:6
STK Honce B STK Kras Silica 12:6
2 18.10.2019 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Kras Silica 11:7
Obec Čierna Lehota STK Honce B 4:14
STK Baník Rakovnica B Vajda Team Dobšiná 2:16
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Baník Rakovnica A 12:6
TJ Geológ Rožňava E MŠK Dobšiná B 8:10
3 25.10.2019 Domáci Hostia  
MŠK Dobšiná B STO Hrhov 10:8
STK Baník Rakovnica A TJ Geológ Rožňava E 4:14
Vajda Team Dobšiná STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
STK Honce B STK Baník Rakovnica B 16:2
STK Kras Silica Obec Čierna Lehota 9:9
4 08.11.2019 Domáci Hostia  
STO Hrhov Obec Čierna Lehota 6:12
STK Baník Rakovnica B STK Kras Silica 8:10
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Honce B 6:12
TJ Geológ Rožňava E Vajda Team Dobšiná 11:7
MŠK Dobšiná B STK Baník Rakovnica A 13:5
5 15.11.2019 Domáci Hostia  
STK Baník Rakovnica A STO Hrhov 8:10
Vajda Team Dobšiná MŠK Dobšiná B 11:7
STK Honce B TJ Geológ Rožňava E 5:13
STK Kras Silica STK Sokol Krásnohorské Podhradie 10:8
Obec Čierna Lehota STK Baník Rakovnica B 15:3
6 22.11.2019 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Baník Rakovnica B 13:5
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Obec Čierna Lehota 5:13
TJ Geológ Rožňava E STK Kras Silica 13:5
MŠK Dobšiná B STK Honce B 5:13
STK Baník Rakovnica A Vajda Team Dobšiná 4:14
7 29.11.2019 Domáci Hostia  
Vajda Team Dobšiná STO Hrhov 15:3
STK Honce B STK Baník Rakovnica A 9:9
STK Kras Silica MŠK Dobšiná B 4:14
Obec Čierna Lehota TJ Geológ Rožňava E 5:13
STK Baník Rakovnica B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10
8 06.12.2019 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
TJ Geológ Rožňava E STK Baník Rakovnica B 16:2
MŠK Dobšiná B Obec Čierna Lehota 9:9
STK Baník Rakovnica A STK Kras Silica 10:8
Vajda Team Dobšiná STK Honce B 14:4
9 20.12.2019 Domáci Hostia  
STK Honce B STO Hrhov 12:6
STK Kras Silica Vajda Team Dobšiná 5:13
Obec Čierna Lehota STK Baník Rakovnica A 11:7
STK Baník Rakovnica B MŠK Dobšiná B 2:16
STK Sokol Krásnohorské Podhradie TJ Geológ Rožňava E 2:16
10 24.01.2020 Domáci Hostia  
STO Hrhov TJ Geológ Rožňava E 4:14
STK Sokol Krásnohorské Podhradie MŠK Dobšiná B 9:9
STK Baník Rakovnica B STK Baník Rakovnica A 2:16
Obec Čierna Lehota Vajda Team Dobšiná 4:14
STK Kras Silica STK Honce B 5:13
11 31.01.2020 Domáci Hostia  
STK Kras Silica STO Hrhov 11:7
STK Honce B Obec Čierna Lehota 8:10
Vajda Team Dobšiná STK Baník Rakovnica B 15:3
STK Baník Rakovnica A STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10
MŠK Dobšiná B TJ Geológ Rožňava E 4:14
12 07.02.2020 Domáci Hostia  
STO Hrhov MŠK Dobšiná B 8:10
TJ Geológ Rožňava E STK Baník Rakovnica A 11:7
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Vajda Team Dobšiná 4:14
STK Baník Rakovnica B STK Honce B 4:14
Obec Čierna Lehota STK Kras Silica 12:6
13 14.02.2020 Domáci Hostia  
Obec Čierna Lehota STO Hrhov 10:8
STK Kras Silica STK Baník Rakovnica B 11:7
STK Honce B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
Vajda Team Dobšiná TJ Geológ Rožňava E 9:9
STK Baník Rakovnica A MŠK Dobšiná B 8:10
14 06.03.2020 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Baník Rakovnica A 13:5
MŠK Dobšiná B Vajda Team Dobšiná 4:14
TJ Geológ Rožňava E STK Honce B 11:7
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Kras Silica 11:7
STK Baník Rakovnica B Obec Čierna Lehota 4:14
15 13.03.2020 Domáci Hostia  
STK Baník Rakovnica B STO Hrhov  
Obec Čierna Lehota STK Sokol Krásnohorské Podhradie  
STK Kras Silica TJ Geológ Rožňava E  
STK Honce B MŠK Dobšiná B  
Vajda Team Dobšiná STK Baník Rakovnica A  
16 20.03.2020 Domáci Hostia  
STO Hrhov Vajda Team Dobšiná  
STK Baník Rakovnica A STK Honce B  
MŠK Dobšiná B STK Kras Silica  
TJ Geológ Rožňava E Obec Čierna Lehota  
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Baník Rakovnica B  
17 27.03.2020 Domáci Hostia  
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STO Hrhov  
STK Baník Rakovnica B TJ Geológ Rožňava E  
Obec Čierna Lehota MŠK Dobšiná B  
STK Kras Silica STK Baník Rakovnica A  
STK Honce B Vajda Team Dobšiná  
18 03.04.2020 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Honce B  
Vajda Team Dobšiná STK Kras Silica  
STK Baník Rakovnica A Obec Čierna Lehota  
MŠK Dobšiná B STK Baník Rakovnica B  
TJ Geológ Rožňava E STK Sokol Krásnohorské Podhradie  
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 56713